Ми працюємо для наших клиєнтів не дивлячися на карантин
більше інформації

Міфи й реальність щодо сурогатного материнства

Інновації завжди викликали в суспільстві неоднозначну реакцію, бо мають супроводжуватись певним рівнем обізнаності. А за її відсутності виникають байки, що зовсім не відповідають дійсності. Так, наприклад, відбувається у сфері репродуктивної медицини. Розвіємо їх разом?! 

Міфи й реальність щодо сурогатного материнства – photo article-3

Беззаперечним хітом серед міфів про сурогатне материнство є судження про те, що нібито сурогатна мати та дитина генетично пов’язані. Це абсолютна неправда, адже запліднення відбувається виключно з матеріалів подружньої пари, а після цього будь-яке генетичне втручання біологічно неможливе.

Ще один розповсюджений міф про те, що нібито не існує юридичних процедур, які регулюють передачу новонародженої дитини біологічним батькам, а тому сурогатна матір вимушена отримувати свідоцтво про народження, а потім відмовитись від дитини. Насправді ж, весь процес законодавчо продуманий до найменших дрібниць, а тому всі юридичні наслідки наступають ще з моменту офіційного укладання договору.

images

Зв’язатися з нами

Заповнюйте форму, наш спеціаліст зв’яжеться з Вами найближчим часом, щоб відповісти на всі питання та уточнити всі нюанси.