Ми працюємо для наших клиєнтів не дивлячися на карантин
більше інформації

Підбір донора

Донація яйцеклітин або сперми – це процедура, у якій жінки або чоловіки, за добровільною згодою, оформленою у письмовому вигляді, надають свій біологічний матеріал для використання у програмі при лікуванні безпліддя.

Донація яйцеклітин стає прекрасним рішенням у таких випадках:
якщо відсутні яйцеклітини через передчасну менопаузу або операції на яєчниках;
коли є спадкові генетичні аномалії, що спричиняють не здатність яйцеклітин до зачаття здорових дітей через порушення хромосомної структури.

Оставить заявку

Надання кандидата для донації:

  • Наші донори обстежені на наявність генетичних захворювань і ми відбираємо тільки здорових кандидатів
  • Ми зможемо підібрати вам донора, який буде відповідати вашим вимогам та побажанням
  • Майбутні батьки можуть знайти кандидата в базі анкет нашої агенції

Програму проводять:

Стати батьками мріють багато пар. Але, на жаль, деякі з них стикаються з ситуаціями, які стають серйозними перешкодами на шляху до здійснення заповітної мрії. У таких випадках можна звернутися за допомогою в агентство донорів яйцеклітин «Дерево життя».

Тут працюють професіонали, які з трепетом і турботою ставляться до кожного клієнта. Після ретельного вивчення ситуації, ми можемо запропонувати лікування безпліддя методом донації яйцеклітини. Для цього майбутнім батькам доведеться вибрати донора.

 

Як формується база даних донорів?

 

Створення каталогу донорів вимагає значних зусиль і часу. У базу потрапляють далеко не всі жінки, яких цікавлять умови і ціна на продаж яйцеклітин. Процедура є серйозним кроком для пар, назавжди міняє їх життя. Тому потенційний донор повинен підходити під встановлені вимоги.

Вони стосуються стану здоров’я, зрілості, досвіду материнства, генетики, а також психологічних особливостей. Ці фактори дуже важливі, адже від них безпосередньо залежить здоров’я майбутньої дитини. Якщо всі вимоги дотримані, жінка отримує допуск, а його дані потрапляють в базу агентства.

Після цього, виконується безпосередня здача яйцеклітини (порядок і ціна обумовлюються індивідуально). Кожному донору гарантується гідна оплата і повна конфіденційність. Додатковими перевагами є забезпечення підтримки на всіх етапах і проведення повного обстеження організму.

 

Які нюанси враховуються в процесі підбору донора яйцеклітин?

 

Народження малюка – це справжнє диво, яке можуть створити батьки. Але, деяким жінкам радість материнства, на жаль, недоступна. Єдиним вірним рішенням для них ставати звернення за допомогою в агентство з пошуку донорів яйцеклітин.

«Древо життя» є надійною підтримкою і опорою в таких питаннях. Досвідчені співробітники надають повний комплекс послуг з підбору донора і передачі біологічного матеріалу. В процесі вибору ми рекомендуємо звертати увагу на кілька важливих нюансів.

 

Особливості фенотипу

 

Багато пар в обов’язковому порядку розглядають фізичні характеристики донора. Співробітники агентства знають, як важливо мати можливість ознайомитися з цією інформацією, тому пропонують відвідати сайт донорів яйцеклітин або отримати потрібну інформацію під час консультації. Клієнтам будуть доступні фотокартки донорів, а також опис зовнішності.

 

Стан здоров’я

 

Цей пункт включає наступні види відомостей:

  • історія хвороби;
  • поточний стан здоров’я;
  • результати діагностики і обстеження;
  • інформація про проходження генетичного тестування.

Всі зазначені дані уточнюються в обов’язковому порядку, адже від цього залежить складність пологів, а також розвиток майбутньої дитини. Перевірки проводяться безпосередньо в клініці за згодою донора яйцеклітин. З цього можна зробити висновок, що здача яйцеклітини – це не тільки гідна ціна, а ще повне обстеження організму.

 

Особистісні якості

 

Майбутні батьки часто цікавляться особливостями характеру, емоційними та психологічними якостями донора яйцеклітин. Дізнатися цю інформацію допоможуть співробітники агентства «Дерево життя». Вони беруть на себе всі турботи з пошуку донора яйцеклітин, і надання необхідних даних про них.

Крім зазначених нюансів, варто згадати про конфіденційність. Сучасні клініки практикують анонімне донорство яйцеклітин. Це означає, що лікарі не розкривають особистості донора яйцеклітин, а можливість його участі в житті дитини виключається.

З донором яйцеклітин обговорюється здача яйцеклітин (умови, ціна і порядок), а його особистість засекречується. Майбутні батьки будуть знати тільки дані про здоров’я і фенотипе. Особиста інформація про цю особу підпадає під дію умов конфіденційності.

 

Підбір донорів яйцеклітин разом з агентством «Дерево життя»

 

Якщо ви перебуваєте в процесі пошуку донора яйцеклітин, тоді вам просто необхідна допомога професіоналів з нашого агентства. Команда досвідчених співробітників допоможе визначитися з кандидатом, і проконсультує про всі тонкощі процедури перенесення яйцеклітин.

Кожен клієнт може розраховувати на індивідуальний підхід, комплексне вирішення питань і отримання всієї необхідної інформації про донора яйцеклітин. Щоб дізнатися деталі надання послуг, вартість або нюанси процесу підбору донора, необхідно зв’язатися з менеджерами по телефону. Крім цього, клієнтам доступна проста форма зворотного зв’язку на сайті. Відправивши її, ви отримаєте відповідь в найкоротші терміни.

images

Зв’язатися з нами

Заповнюйте форму, наш спеціаліст зв’яжеться з Вами найближчим часом, щоб відповісти на всі питання та уточнити всі нюанси.