Ми працюємо для наших клиєнтів не дивлячися на карантин
більше інформації

Підбір клініки

Донація яйцеклітин або сперми – це процедура, у якій жінки або чоловіки, за добровільною згодою, оформленою у письмовому вигляді, надають свій біологічний матеріал для використання у програмі при лікуванні безпліддя.

Агенція “Дерево Життя” надає організацію та супровід у програмах лікування безпліддя, сурогатного материнства, та донації в кращих клініках Києва.

Оставить заявку
images hero

Переваги програми

 • Необмежена кількість спроб ЕКО за допомогою донорства яєць;
 • Генетична діагностика ембріонів з приводу генетичних захворювань (Преімплантаційна генетична діагностика - ПГД);
 • Вибір статі;
 • Поновлення програми без будь-яких додаткових платежів у разі аборту або смерті плода;
 • Компенсація та всі виплати сурогатній матері;
 • Медичне страхування сурогатних;
 • Вигодовування неповної вагітності та всіх необхідних ліків;
 • ДНК-тест для батька та дитини;
 • Адвокатські послуги з оформлення документів дитини.
Необмежена кількість спроб ЕКО за допомогою донорства яєць;
 • Генетична діагностика ембріонів з приводу генетичних захворювань (Преімплантаційна генетична діагностика - ПГД);
 • Вибір статі;
 • Поновлення програми без будь-яких додаткових платежів у разі аборту або смерті плода;
 • Компенсація та всі виплати сурогатній матері;
 • Медичне страхування сурогатних;
 • Вигодовування неповної вагітності та всіх необхідних ліків;
 • ДНК-тест для батька та дитини; Адвокатські послуги з оформлення документів дитини;

Як проходить процес донації ооцитів?

 1. Знайомство і обстеження

  Підписання договору і проходження обстеження (заповнення документів і здача аналізів за один візит).

   

  Ви проходите повне обстеження згідно законодавства України, в приватній клініці Києва абсолютно безкоштовно.

 2. Стимуляція

  Суть програми полягає в тому, щоб стимулювати дозрівання декількох яйцеклітин в яєчнику.

   

  Для цього вам необхідно буде пройти курс спеціальної терапії, після закінчення якої буде виконаний забір яйцеклітин.

   

  Ця процедура проводиться під знеболенням. Вона проводиться під суворим контролем наших фахівців 
і абсолютно безпечна для вашого організму.

 3. Пункція Фолікулів

  Пункція Фолікулів виконується в клініці під загальною внутрішньовенною анестезією та ультразвуковим контролем.

   

  Процедура займає в середньому 15-20 хвилин.

 4. Компенсація

  Після процедури ви отримаєте фінансову компенсацію за участь в програмі донації ооцитів.

   

  Компенсуємо проїзд кандидатам, які проживають за межами Києва.

Програму проводять:

Екологія, вроджені аномалії, перенесені операції та деякі інші чинники впливають на те, що жінка або чоловік не можуть зачати дитину природним шляхом. Стандартні репродуктивні методики не приносять результату.

В цьому випадку потрібно задуматися про штучне запліднення. Але, перш ніж піти на цей крок, вкрай важливо здійснити правильний підбір надійної клініки сурогатного материнства. Розглянемо критерії, за якими здійснюється підбір.

 

Список клінік сурогатного материнства: основні критерії вибору

 

Кваліфікація лікарів

 

З огляду на відповідальність процесу, необхідна увага приділити підбору лікарів, з якими будете працювати над щасливим майбутнім. Якщо лікар не викликає довіру або симпатії, тоді можна сміливо видалити зі списку клініку сурогатного материнства.

Якщо ніхто зі знайомих не стикався з подібною проблемою і не може підказати кандидата, потрібно витратити якийсь час на те, щоб познайомитися з декількома клініками сурогатного материнства в Україні, де можна зустріти гідного лікаря. У цьому питанні допоможе агентство сурогатного материнства «Дерево життя».

 

Первинна консультація

 

На базі первинної консультації зможете оцінити рівень клініки, тому вона є обов’язковою частиною підбору. До того ж, зазвичай первинна консультація повністю безкоштовна. Під час подібної консультації ви повинні отримати максимум інформації, що цікавить, щоб залишили хороше враження. Представники клініки сурогатного материнства повинні подбати про те, щоб отримали повну консультацію з питань.

 

Устаткування клініки

 

Наскільки б не були досвідченими лікарі, ефективність обстеження і подальшого зачаття дитини залежить від якості обладнання. Клініки, що пропонують сурогатне материнство обов’язково повинні запропонувати пацієнтам сучасне обладнання для лабораторної та діагностичної бази. Щоб виключити ризики, співробітники агентства заздалегідь уточнюють у лікаря, які методи лікування використовує клініка.

 

Термін роботи клініки

 

Не варто звертатися в центр сурогатного материнства, який почав діяльність тільки недавно і не може надати докази своєї ефективної роботи. Вдячні клієнти, досвід роботи і позитивні результат зачаття малюка в складних випадках – ось, що напрацьовується роками і має викликати довіру. Історія клініки зазвичай відбивається у відгуках клієнтів.
Можна уточнити, чи надають вони уточніть хто? Вони? послуги донора. Навіть в тому випадку, якщо послуги донора не потрібні, це буде свідчити про широку практиці і відповідальний підхід під час роботи. Клієнтам агентства не доведеться дізнаватися зазначені нюанси самостійно. Необхідну інформацію нададуть досвідчені менеджери, які зв’язуються з персоналом клінік.

 

Легальність діяльності

 

Є клініки сурогатного материнства в Києві, Харкові, Кропивницького та інших містах України. Нашої уваги заслуговують тільки ті, які мають ліцензію, акредитацію і всі реєстраційні документи. В іншому випадку, є ймовірність потрапити до шарлатанів, які не допоможуть з появою дитини, при цьому ніхто не буде відшкодовувати збиток на обстеження, і ніхто не гарантує безпеку.

 

Агентство «Дерево життя» – ваша можливість стати батьками

 

Як бачите, клініки на сурогатне материнство в Києві і інших містах України можуть стати вашим реальним шансом стати батьками. А ми зробимо все, щоб підібрати для вас надійну клініку за всіма зазначеними критеріями. Агентство «Дерево життя» надає повний цикл послуг: підбір донора, підбір сурогатної матері, підбір надійної клініки, повний цикл ЕКО, логістику біологічних матеріалів та інші послуги.
Разом з нами Ви зможете стати щасливими батьками, оскільки підібрані нами клініки надають високий рівень медичного обслуговування, і гарантують високу ефективність програм лікування безпліддя. Достатньо зателефонувати до нас або залишити заявку на сайті. Співробітники компанії готові прийти на допомогу і надати консультацію з питань.

images

Зв’язатися з нами

Заповнюйте форму, наш спеціаліст зв’яжеться з Вами найближчим часом, щоб відповісти на всі питання та уточнити всі нюанси.