Ми працюємо для наших клиєнтів не дивлячися на карантин
більше інформації

Ми співпрацюємо з

logo

Пошук IVF-клініки

При створенні сім’ї, кожен з подружжя задумує про спільні дітей. На жаль, за статистикою далеко не кожна сім’я може завести дітей, а відсоток безплідних дітей тільки збільшується. Зазвичай причиною, по якій необхідна клініка лікування безпліддя – це вроджені відхилення, погана екологія, шкідливі звички, важка фізична робота, постійні стреси і багато іншого, що спільно впливає на репродуктивну функцію.

Але основний парадокс полягає в тому, що незважаючи на збільшення кількості клінік з лікування безпліддя, проблема так і залишається не вирішеною. У світі стає все більше безплідних пар.

 

Як вибрати клініку з лікування безпліддя?

 

Якщо, незважаючи на діагноз безпліддя ви хочете завести своїх дітей, необхідно відповідально поставитися до вибору. Пошук IVF клініки не має дрібниць. При виборі необхідно враховувати абсолютно всі:

  • якість обладнання;
  • ефективність препаратів;
  • завантаженість персоналу;
  • досвід лікарів;
  • вартість послуг;
  • сервіс, комфорт і чистота.

Не варто вірити простий рекламі, необхідно довіряти виключно власної інтуїції. Важливо розуміти, що клініка по лікуванню безпліддя в Києві і дешевизна – це два несумісних поняття. Це дорога послуга, яка дозволить стати щасливими батьками. ІКСІ, ЕКЗ, донорство яйцеклітини і сурогатне материнство – це все витратні і дорогі заходи.

Лікування буде ефективним тільки в тому випадку, якщо процедура буде проводитися виключно в спеціалізованих репродуктивних центрах, в яких безплотність будуть займатися не просто урологи і гінекологи, а генетики, репродуктологи, андрологи і інші лікарі, які спеціалізуються саме на репродуктивне здоров’я чоловіків і жінок.

 

Лікування безпліддя разом з агентством «Дерево життя»

 

Наше агентство протягом багатьох років прагне допомогти клієнтам вирішити проблеми безпліддя, допомагаючи крок за кроком пройти всі етапи на цьому шляху. Фахівцями підбирається оптимальна клініка планування вагітності і лікування безпліддя з індивідуальним підходом до клієнтів.

Ми працюємо виключно на результат і беремося навіть за найскладніші випадки, коли в інших клініках клієнти отримують відмову. Вам достатньо просто зателефонувати або залишити заявку на сайті. Менеджери зв’яжуться в найкоротші терміни для узгодження деталей.