Ми працюємо для наших клиєнтів не дивлячися на карантин
більше інформації

ПОСЛУГИ

ПІДБІР СМ
ПІДБІР СМ
Багатьом парам не вдається завагітніти і виносити дитину самостійно, вдавшись до методів репродуктивних технологій, ми зможемо надати вам послугу в підборі сурогатної матері. Підбір гестаційного кур’єра для вашого малюка дуже складний та трудомісткий процес, у якому краще довіриться професіоналам! Наші...
Підбір донора
Підбір донора
Донація яйцеклітин або сперми – це процедура, у якій жінки або чоловіки, за добровільною згодою, оформленою у письмовому вигляді, надають свій біологічний матеріал для використання у програмі при лікуванні безпліддя. Донація яйцеклітин стає прекрасним рішенням у таких випадках: якщо відсутні...
Підбір клініки
Підбір клініки
Донація яйцеклітин або сперми – це процедура, у якій жінки або чоловіки, за добровільною згодою, оформленою у письмовому вигляді, надають свій біологічний матеріал для використання у програмі при лікуванні безпліддя. Агенція “Дерево Життя” надає організацію та супровід у програмах лікування...
ЕКО – повний цикл
ЕКО – повний цикл
Вважають, що якщо впродовж року активного статевого життя, вагітність не настає, варто звернутися за консультацією до репродуктолога для з’ясування причини. Спеціаліст допоможе визначити фактор безпліддя, призначивши ряд обстежень, як жінці, так і чоловіку, після чого визначить схему лікування. Часто трапляються...
Юридичні послуги
Юридичні послуги
Звернення до київських клінік сурогатного материнства починається з дзвінка, вся процедура триває до 15 місяців. Перші 30-60 днів займає збирання необхідних паперів та проведення обстежень у клініці. Наступним кроком є ​​перебіг вагітності – 9 місяців. Після цього також до 60...
Логістика Біо Матеріалів
Логістика Біо Матеріалів
Наша агенція пропонує співробітництво і, сподіваємося, що ви знайшли надійного партнера по логістиці в Україні для наступних послуг: – Імпорт та експорт допоміжних подуктів для клінічних випробовувань; – Відгрузки біоматеріалів із України; – Експедирування; – Транспортні послуги; – Митне оформлення...
Гарантовані програми ЕКО, СМ
Гарантовані програми ЕКО, СМ
Програми екстракорпорального запліднення, у яких клініка несе фінансову відповідальність перед пацієнтом за досягнення результату – вагітності. 100% гарантія означає повернення пацієнтам всієї вартості за відсутності вагітності після всіх етапів програми. У ціну програми не входять: медикаменти для стимуляції овуляції, підготовка пацієнтки для перенесення...

Сурогатне материнство є особливою методику лікування безпліддя, яка допомагає парам ставати батьками. За всю історію існування сурогатного материнства, виникали десятки дискусій. Але, все ж європейські країни, в тому числі Україна, офіційно визнали технологію, як гуманний спосіб лікування безпліддя.

Агентство «Дерево життя» повністю підтримує подібну програму, і пропонує парам послуги сурогатного материнства. Досвідчені фахівці підбирають найбільш підходящі клініки, і забезпечують повноцінне супровід на всіх етапах процедури. Кожному клієнту гарантується індивідуальний підхід і абсолютна конфіденційність.

 

Які умови проведення програми сурогатного материнства?

 

Зазначений метод лікування безпліддя припускає розміщення в матку сурогатної матері ембріона, який в подальшому виношується впродовж 9 місяців. Після народження дитина передається його біологічним батькам.

Подібна процедура є досить складною, і щоб мінімізувати непередбачені ситуації, варто дотримуватися умов сурогатного материнства. В Україні діють такі умови:

 • Обов’язкова наявність медичних показань до сурогатного материнства; (сурогатна мати повинна бути психічно і фізично здоровою жінкою)
 • Обов’язковою умовою є передача власного генетичного матеріалу безплідної пари для проведення програми сурогатного материнства;
 • Пара повинна перебувати в законному зареєстрованому шлюбі.

Програма сурогатного материнства в Україні також передбачає перевірку здоров’я матері, яка погодилася виносити і народити дитину. Її згода підтверджується на документальному рівні.

 

Які існують показання до сурогатного материнства?

 

Агентство сурогатного материнства в Києві надає кваліфіковану допомогу парам, які мають прямі показання до застосування такої методики. До них відносяться:

 • анатомічні або структурно-морфологічні зміни в матці;
 • наявність захворювань, при яких пологи і вагітність стають небезпечними для життя матері;
 • відсутність матки;
 • наявність соматичних і хронічних захворювань тяжкого ступеня;
 • неодноразові безуспішні спроби ЕКО.

Парам, які зіткнулися з такими проблемами, фахівці агентства підбирають клініку сурогатного материнства з високим рівнем медичного обслуговування. Сімейні пари можуть вибрати серед них найбільш підходящу клініку, яка стане надійним партнером для майбутніх батьків.

 

Що передбачає програма сурогатного материнства?

 

Сам процес сурогатного материнства вимагає значних зусиль і матеріальних витрат. Всі процедури виконуються в кілька етапів. Спочатку сурогатна мама і майбутні батьки проходять ретельне обстеження, і консультуються з лікарями відповідного профілю.

На цій стадії здаються аналізи, перевіряється стан здоров’я матері, і призначаються певні препарати. Під час консультацій оголошується також ціна на сурогатне материнство. Наступним етапом програми є заходи забезпечує характеру. Це стосується питань з житлом і транспортом для сурогатної матері.

Далі визначаються особливості медичного супроводу для жінки протягом всієї вагітності. При необхідності уточнюються умови амбулаторного та стаціонарного спостереження матері. Окрема увага приділяється пологів.

Пара повинна бути готовою до того, що ціна на послуги сурогатного материнства включає повну оплату кесаревого розтину або природних пологів. В окремому порядку обговорюється юридичне забезпечення програми сурогатного материнства, в тому числі згода жінки, яка в майбутньому буде виношувати дитину.

 

Що пропонує агентство «Дерево життя»?

 

Наша головна місія – це допомога подружнім парам, які з певних причин не можуть мати дітей. Команда професіоналів агентства надають комплексну підтримку на всіх етапах програми сурогатного материнства.

Фахівці займаються всіма організаційними питаннями, а також забезпечують супровід в процесі проходження програми. Крім цього, наші досвідчені співробітники уточнюють вартість послуг сурогатної матері в Україні. Крім цього, кожен клієнт може розраховувати на отримання наступних переваг:

 • індивідуальний підхід;
 • уважне ставлення співробітників;
 • партнерство на всіх етапах програми;
 • консультації з усіх питань;
 • допомога з вибором надійної клініки;
 • вирішення юридичних нюансів програми.

Якщо вам складно знайти сурогатну матір і дізнатися ціну на послуги, тоді варто звернутися до досвідченим менеджерам агентства «Дерево життя». Тут не тільки розкажуть все деталі проходження програми сурогатного материнства, а ще й забезпечать психологічну підтримку в цій нелегкій вирішенні.

Якщо вам потрібна сурогатна мама (умови і ціна послуг у різних жінок може відрізнятися), тоді заповнюйте просту заявку на сайті або телефонуйте за вказаним номером телефону. Будемо раді відповісти на всі ваші запитання і проконсультувати з приводу послуг.