Ми працюємо для наших клиєнтів не дивлячися на карантин
більше інформації

Що для вас найважливіше в агенції сурогатного материнства?

Низький рівень витрат
Досвід роботи
Найкоротший термін пошуку сурогатної мами

Вкажіть бажане місце знаходження агенції сурогатного материнства

З якою клінікою репродуктивного здоров’я ві працюєте?

У вас є донор яйцеклітини або сперми?

Так
Ні

Останній, але не менш важливий крок! Залиште Ваші контактні данні

Пошук агенції сурогатного м-ва

Пошук донора яйцеклітин – це важлива процедура, яку треба буде пройти парам, що зважилися на використання допоміжних репродуктивних технологій. В процесі доведеться робити нелегкий вибір, і зіткнутися з безліччю нюансів.

Професіонали з агентства «Дерево життя» допоможуть впоратися з цим непростим завданням. Ми надаємо актуальну базу даних, а також консультуємо з усіх питань сурогатного материнства. Кожному клієнту забезпечується індивідуальний підхід, що дозволяє уникнути плутанини і стресів.

 

Які критерії важливі в процесі пошуку агентства в Україні?

 

Вибір агентства сурогатного материнства досить складний для майбутніх батьків. Адже для такого важливого кроку в житті хочеться вибрати кращих фахівців в Україні. У цьому випадку варто звернути увагу на кілька важливих критеріїв:

  • Правове регулювання. Надійне агенство сурогатного материнства має надавати повний юридичний супровід співпраці, в тому числі оформляти договір. Крім цього, співробітники повинні орієнтуватися в основних аспектах регулювання сурогатного материнства на законодавчому рівні.
  • Комплекс послуг. Пошук надійного агенства сурогатного материнства в Україні включає також знайомство з основними напрямками діяльності таких компаній. Перевірені агентства займаються комплексною організацією програм лікування безпліддя, і забезпечують супровід на всіх етапах (від зачаття дитини до передачі малюка батькам).
  • Рівень підтримки. Кожна пара, яка вирішується на створення сім’ї з допомогою подібних технологій, стикається з рядом емоційних, фінансових і юридичних проблем. Головним завданням співробітників є допомога в їх вирішенні, і забезпечення підтримки на кожному етапі.

Крім цього, потрібно враховувати рівень медичного обслуговування в клініках, які може підібрати агентство. Від цього безпосередньо залежить успіх процедури.

 

Чому варто вибрати агентство «Дерево життя»?

 

Якщо ви почали пошуки послуг сурогатної матері в Україні, то напевно вже встигли зіткнутися з деякими труднощами. Наше агентство пропонує допомогу в їх вирішенні, а також забезпечує повноцінне супровід програми сурогатного материнства.

Співробітники пропонують професійну консультацію, підбір кращих клінік сурогатного материнства в Україні, а також комплекс супутніх послуг. Щоб уточнити деталі співпраці і вартість сурогатного материнства, достатньо зв’язатися з нами за телефоном або залишити заявку на сайті. Менеджери дадуть відповідь в найкоротші терміни.