Ми працюємо для наших клиєнтів не дивлячися на карантин
більше інформації

СУРОГАТНЕ МАТЕРИНСТВО

Сурогатне материнство є прогресивним методом сучасної репродуктивної медицини, що дозволяє безплідним парам стати щасливими батьками. Технологія сурогатного материнства передбачає участь у процесі сімейної пари та іншої здорової жінки, готової взяти на себе відповідальність виносити та народити чужу дитину.

Ця програма призначена для тих сімей, у яких дружина з якихось причин не може самостійно відтворити потомство. Причиною цього найчастіше є захворювання матки та яєчників. Також до послуг сурогатна Україна звертається через протипоказання, які не дають можливості батьківства.

Київські клініки сурогатного материнства приймають у програму лише гетеросексуальні сім’ї, які перебувають у зареєстрованому шлюбі та мають підтверджені медичні показання для цієї процедури.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
images hero

Використання біоматеріалів для сурогатного материнства

 • Перший варіант – використання власного генетичного матеріалу чоловіка та дружини. Це можливо в тому випадку, якщо дружина має яйцеклітини гарної якості. Тоді шляхом злиття її яйцеклітин та сперматозоїдів чоловіка одержують ембріони. Один або кілька готових ембріонів переносять у матку сурогатної матері для подальшого розвитку, а решту за бажанням заморожують. Вони можуть знадобитися для проходження повторного проекту, якщо сім'я ще захоче мати нащадків у майбутньому.
 • Другий варіант передбачає використання донора яйцеклітин, якщо свій генетичний матеріал має погану якість або відсутній. У такому разі для отримання ембріона використовують сперму чоловіка та яйцеклітини донора. Потім ембріон також переносять у порожнину матки жінки, яка виношуватиме і народжуватиме дитину.
 • В обох випадках підтримка сурогатного материнства передбачає використання тільки генетичного матеріалу чоловіка, крім використання донорської сперми. Інакше програма є неможливою. Це потрібно для того, щоб після відмови сурматері від немовляти, можна було встановити спорідненість з ним по батьківській лінії, оскільки спорідненість по материнській лінії встановити не вдасться через використання донорських яйцеклітин.

Програму проводять:

Сурогатне материнство — це велике досягнення людства в медицині, адже саме це дає можливість людям, приреченим на бездітність, знайти свою дитину. При цьому дитина залишається генетично пов’язаним з батьками, незважаючи на те, що виношувати дитину буде сурогатна мати.

Агентство «Дерево життя» готове прийти на допомогу таким батькам і пропонує послуги з сурогатного материнства, в тому числі: пошук донора, сурогатної матері, клініки і навіть логістику біоматеріалів чоловіки або жінки.

 

Що являє собою сурогатне материнство?

 

Це репродуктивна технологія, при якій зачаття дитини відбувається завдяки 3 людям: генетичний батько (надає сперму для запліднення), генетична матір (надає яйцеклітину для запліднення) і сурогатна мати, яка буде виношувати дитину від генетичних батьків на платній або безоплатній основі.

Клініки для сурогатного материнства в більшості випадків надають послуги сурогатного материнства, коли жінка не здатна через низку фізичних причин самостійно виносити дитину.

 

Кому надають послуги сурогатного материнства?

 

Зазвичай подружні пари змушені звернутися клініки сурогатного материнства в Україні з наступних причин:

 • чоловіче безпліддя через вроджених патологій, проблем з насінням і перенесених інфекцій;
 • втрата матки у жінки через операцію, септичних процесів, аварії і трагічних випадків;
 • різні патології жіночих репродуктивних органів, наприклад, пороки маткових труб або розвитку яєчників;
 • патології шийки матки або матки, пов’язані з абортом, дефектом ендометрія, вишкрібанні і інших хірургічних втручаннях;
 • при онкологічних захворюваннях одного з батьків;
 • ендокринні порушення, пов’язані з інфекціями, стресами і вродженими патологіями;
 • заборона на вагітність через можливе летального результату: серцево-судинні захворювання, пороки серця і т.д .;
 • при численних безрезультатних спробах ЕКО — понад 4 раз;
 • при несумісності імунітету, коли жіночий імунітет відкидає насіння чоловіки, вважаючи його ворожим;
 • вікові обмеження, коли в силу віку народження дитини може бути небезпечним для жінки;
 • смерть близької людини, з яким хочеться зберегти зв’язок при наявності його генетичного матеріалу.

І це далеко не всі причини, за якими шукають послуги сурогатної матері. Найчастіше клініки приходять на допомогу, коли є медичні показання, а не тільки при небажанні жінки псувати фігуру виношуванням дитини і пологами.

 

Різновиди сурогатного материнства

 

Стандартно центр сурогатного материнства пропонує два варіант зачаття дитини за допомогою сурогатної матері:

 • Традиційне. В даному випадку безпосередньо сурогатна мати стає генетичною матір’ю дитини, тому що для вагітності використовують її власну яйцеклітину, яку запліднюють матеріалом донора або майбутнього батька. Цей спосіб клініки для сурогатного материнства використовують рідко по морально-етичним міркування.
 • Гестаційне. Найпоширеніший вид, в якому успішно з’єднується медицина, біологія, техніка і наука. В даному випадку також шукають сурогатну маму виключно для виношування дитини, а біологічними батьками є подружня пара. В цьому випадку спорідненість між подружньою парою і дитиною 100%.

Кожен з цих видів сурогатного материнства має право на існування, але другий варіант частіше пропонує агентство сурогатного материнства.

 

Як правильно вибрати сурогатну матір?

 

З огляду на всю делікатність питання і бажання з першого разу отримати позитивний результат сприяють тому, що вибір сурогатної матері — це особливо відповідальний процес. А з огляду на те, що ціна на сурогатну матір досить висока, необхідно враховувати цілий ряд критеріїв:

 • вік — вона не повинна бути молодше 20 років і старше 35 років;
 • має бути медичне підтвердження, що жінка може мати дітей;
 • міцне не тільки фізичне, а й психічне здоров’я;
 • збіг по резус-фактору (сурогатна мама з негативним резус фактором не зможе виносити позитивної дитини);
 • відсутність шкідливих звичок або якихось;
 • справжнє усвідомлення ролі для сім’ї, яку її шукають, а не просто прагнення заробити на своїй здатності народжувати.

Як бачите, сама жінка, яка бажає стати сурогатною мамою у Київі або іншому місті України, повинна особисто відповідально підходить до цього питання.

 

Сурогатне материнство від агентства «Дерево життя»

 

Наше агентство стане для вас справжнім помічником, якщо ви почули страшний діагноз «безпліддя». Ми пропонуємо повний комплекс послуг, який включає в себе: підбір донора, підбір сурогатної матері, підбір клініки, повний цикл ЕКЗ, юридичні послуги та логістику біоматеріалів.

В кожному окремому випадку практикуємо індивідуальний підхід, щоб домогтися позитивного результату. Наші досвідчені фахівці проконсультують по вартості сурогатного материнства в Києві, тонкощах процедури і будь-яким іншим, що цікавлять.

images

Зв’язатися з нами

Заповнюйте форму, наш спеціаліст зв’яжеться з Вами найближчим часом, щоб відповісти на всі питання та уточнити всі нюанси.