Ми працюємо для наших клиєнтів не дивлячися на карантин
більше інформації

Юридичні послуги

Звернення до київських клінік сурогатного материнства починається з дзвінка, вся процедура триває до 15 місяців. Перші 30-60 днів займає збирання необхідних паперів та проведення обстежень у клініці. Наступним кроком є ​​перебіг вагітності – 9 місяців. Після цього також до 60 днів йде процес отримання документів на малюка.

Оставить заявку

Поетапний план процесу сурогатної матері в Україні:

 1. Початкова підготовка документації

  Для участі у програмі сурогатного материнства в Україні необхідно мати на руках таке:
  – паспорти, що підтверджують особу майбутніх батьків;
  – свідоцтво про укладання шлюбу, що має апостиль, який підтвердить справжність документа (враховуйте, що апостилювання дійсне близько трьох місяців);
  – медична довідка, що підтверджує безпліддя подружжя.

 2. Підбір репродуктивної програми

  Безплідна сім’я, що звернулася до послуг сурогатна Україна, вибирає один із двох видів програм для отримання бажаного потомства, виходячи зі своїх можливостей:
  – сурогатне материнство зі своїми яйцеклітинами (за умови здорового генетичного матеріалу дружини);
  – Сурогатне материнство з донорськими яйцеклітинами (якщо немає свого матеріалу, є ризик передачі дитині захворювань, яйцеклітини поганої якості).
  При виборі програми з донорськими гаметами на цьому етапі майбутні батьки можуть попередньо займатися підбором донора по нашій базі.

 3. Візит до нашої агенції

  До від’їзду безплідна пара підписує тристоронній договір та інші папери з українською сурогатною матір’ю та агенцією «Дерево Життя». Вони визначають обов’язки та права кожної сторони.
  Наступний візит до України необхідно зробити для пункції яйцеклітин, якщо буде використано власний генетичний матеріал. При використанні донорських гамет, відвідати нашу країну можна безпосередньо перед народженням дитини.

 4. Перебіг вагітності

  Протягом усієї вагітності ми тримаємо під контролем стан здоров’я та дитини та сурогатної матері. Жінка перебуває під нашим регулярним наглядом, проходить необхідні обстеження, здає аналізи та отримує консультації.

 5. Народження дитини

  Майбутні щасливі батьки повертаються до України за кілька тижнів до народження дитини. За бажанням вони можуть бути на пологах або відвідати пологовий зал безпосередньо перед народженням малюка.
  Після виписування з пологового будинку, поки батьки займаються оформленням паперів на дитину, сім’я отримує щоденні консультації та медичну підтримку.

 6. Документація

  Після відмови сурогатної матері від прав на малюка проводиться тест ДНК.
  Якщо безплідна пара вдавалася до послуг донора ооцитів після повернення до країни проживання, жінка повинна подати заяву на усиновлення дитини.
  Потім для переїзду батьків разом із дитиною до країни постійного проживання, у посольстві знадобиться таке:
  – свідоцтво про народження малюка;
  – свідчення, що підтверджує генетичну спорідненість із дитиною.
  На підставі цього сімейна пара отримає свого малюка документ для проїзду.

Программу проводять:

Фахівці зі сфери репродуктивних технологій стверджують, що щорічно в Україні при народженні сурогатного материнства народжується близько 500 дітей. І це не дивно, адже саме Україна залишається однією з небагатьох країн у світі, де дозволено сурогатне материнство.
Але, немає єдиного законодавчого регулювання цього медичного права. Це сприяє тому, що юридичні послуги для сурогатних мам і безплідних пар – це не примха, а необхідність, тому що дозволяють уникнути різних розбіжностей з правових і медичних питань.

 

Юридичні послуги для безплідних пар і сурогатних мам від агентства «Дерево життя»

 

Наші юристи – це визнані експерти в області юридичного супроводу сурогатного материнства в Україні, а також працюємо з іноземними особами. Юридичні послуги для сурогатних мам і безплідних пар надають фахівці з досвідом роботи від 10 років. За час роботи було реалізовано понад 500 програми, тому наше агентство в силах вирішити медичні та правові питання, які виникають при проведенні сурогатних програм.
Це відноситься не тільки до програм по Україні, а й транснаціональних, які проводяться на території декількох держав. Можете розраховувати на підтримку, якщо необхідно складання договорів між сурогатною матір’ю і з будь-яких інших питань.

 

Що входить в комплекс послуг наших юристів?

 

Кваліфікації наших юристів буде досить, щоб надати наступні послуги:

 • юридична консультація учасників програми сурогатного материнства;
 • видача офіційного свідоцтва про народження дитини від сурогатної матері;
 • підбір оптимальної і легальної моделі сурогатного материнства;
 • розробка і оцінка договору між учасниками програми;
 • отримання реєстраційних, медичних та інших документів;
 • переклад документів з нотаріальним посвідченням;
 • відмова сурогатної матері від дитини складання договору;
 • допомога у вирішенні проблем в міграційній службі, консульстві і правоохоронних органах;
 • адвокатське зберігання документів;
 • виконання доручень потенційних батьків та інші.

Якщо цікавить договір про відмову сурогатної матері від дитини або інші юридичні послуги, просто зателефонуйте до нас або залиште заявку на сайті. Надамо консультацію з усіх питань.

images

Зв’язатися з нами

Заповнюйте форму, наш спеціаліст зв’яжеться з Вами найближчим часом, щоб відповісти на всі питання та уточнити всі нюанси.