Ми працюємо для наших клиєнтів не дивлячися на карантин
більше інформації

Донорство

Донація яйцеклітин або сперми – це процедура, у якій жінки або чоловіки, за добровільною згодою, оформленою у письмовому вигляді, надають свій біологічний матеріал для використання у програмі при лікуванні безпліддя.

Ми гарантуємо анонімність особистості донора. Крім того, донор яйцеклітини, ціна участі якого буде оголошена вже на першій зустрічі з нашим спеціалістом, проходить комплексне обстеження організму абсолютно безкоштовно.  

Агенція “Дерево Життя” надає організацію та супровід у програмах лікування безпліддя, сурогатного материнства, та донації в кращих клініках Кивєва.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
images hero

Процедура донорства ооцитів включає такі етапи:

 • Вибір донора. Тут важлива максимальна відповідність фенотипів, тому проводять загальноклінічні та генетичні дослідження, консультації з репродуктологом, гінекологом тощо.;
 • Гормональна терапія. Проведення цього курсу необхідно для того, щоб синхронізувати менструальні цикли реципієнта та донора — тієї, хто “приймає” й тієї, хто “віддає”. Іноді за допомогою препаратів лікарі здатні досягти суперовуляції та отримати більшу кількість здорових яйцеклітин донора — у такому разі донація ооцитів стає буквально екстра результативною. Одночасно з цим, ендометрій матки жінки-реципієнта готують до процедури та проводять спеціалізований курс терапії;
 • Вибір статі;
 • Безпосереднє проведення донації яйцеклітини: у донора забирають ооцити за допомогою пункції фолікулів, а у майбутнього тата відбирають найактивніші (рухливі) сперматозоїди. В умовах лабораторії проводять запліднення, культивують отримані ембріони й переносять їх у матку жінки-реципієнта.

Як проходить процес донації ооцитів?

 1. Знайомство і обстеження

  Підписання договору і проходження обстеження (заповнення документів і здача аналізів за один візит).

  Ви проходите повне обстеження згідно законодавства України, в приватній клініці Києва абсолютно безкоштовно.

 2. Стимуляція

  Суть програми полягає в тому, щоб стимулювати дозрівання декількох яйцеклітин в яєчнику.

   

  Для цього вам необхідно буде пройти курс спеціальної терапії, після закінчення якої буде виконаний забір яйцеклітин.

   

  Ця процедура проводиться під знеболенням. Вона проводиться під суворим контролем наших фахівців і абсолютно безпечна для вашого організму.

 3. Пункція Фолікулів

  Пункція Фолікулів виконується в клініці під загальною внутрішньовенною анестезією та ультразвуковим контролем.

   

  Процедура займає в середньому 15-20 хвилин.

 4. Компенсація

  Після процедури ви отримаєте фінансову компенсацію за участь в програмі донації ооцитів.

   

  Компенсуємо проїзд кандидатам, які проживають за межами Києва.

Донорство яйцеклітин – це справжній прорив в області біології і медицини, завдяки чому жінки з безпліддям зможуть відчути щастя материнства. Призначаються для жінок, які не можуть використовувати власні клітини з різних причин: відсутність яйцеклітин, генетичні аномалії або відсутність у жінки яєчників. Донорська яйцеклітина стане місцем, в якому відбудеться зачаття дитини, і сурогатна мати буде виношувати дитину.

 

Як стати донором яйцеклітини?

 

Якщо ви хочете по ряду причин продати яйцеклітину, спочатку необхідно пройти ряд досліджень: визначення групи крові і резус-фактора, огляд у терапевта, огляд у психіатра і нарколога, генетичні обстеження, обстеження у гінеколога, кардіограма, загальний аналіз крові, аналіз сечі, аналог на репродуктивні гормони, аналіз на ІПСШ, гепатити В і С, мазок піхви на флори і інші дослідження.

У тому випадку, якщо всі параметри знаходяться в нормі і немає ніяких протипоказань до того, щоб стати добровільно донором яйцеклітини, тоді приступають до іншого етапу – стимуляція яєчниках, щоб викликати овуляцію. У перші дні циклу жінка приймає спеціальні препарати, які будуть стимулювати діяльність яєчників.

Основна мета прийому препаратів полягає в тому, щоб викликати дозрівання одночасно декількох яйцеклітин протягом одного циклу. Подібний підхід значно підвищує шанси на успіх проведення ЕКЗ. По закінченню цього, жінка, яка вирішила стати донором яйцеклітин (ооцитів), вводиться гормон, завдяки якому відбувається остаточне дозрівання ооцитів.

Коли вони повністю дозрілі, починається вилучення донорських яйцеклітин – цей процес обов’язково проводиться в амбулаторних умовах. Процес відбору здійснюється пункційної голкою, яка вводиться в піхву. Проколюються фолікули, з яких відбувається безпосередньо процес вилучення яйцеклітини.

Донорство дозрілих ооцитів проводиться строго під наркозом, тому буде абсолютно безболісним процесом для жінки. Час – від 15 до 20 хвилин. Коли донорські яйцеклітини були вилучені, з них відбираються якісні і зрілі, які на 4-6 годин поміщаються в спеціально призначений інкубатор. Вже після цього отриманий донор ооцитов проходить процес запліднення.

 

Як використовуються донорські яйцеклітини?

 

Після взяття яйцеклітини, і відстоювання біоматеріалу в інкубаторі, відбувається процес запліднення. Сама процедура запліднення проводиться за допомогою сперми майбутнього батька і культивуються в спеціальних лабораторних умовах.

Отримані ембріони переносять в матку майбутньої мами, де вони успішно продовжують свій розвиток. Стандартно пересаджують один або кілька ембріонів. Якщо все добре, то розвивається процес вагітності.

У тому випадку, якщо у чоловіка недолік сперми або якісь інші проблеми, проводять додаткову операцію під мікроскопом – вводиться один сперматозоїд в яйцеклітину під мікроскопом за допомогою спеціального інструменти. Якщо жінка вирішує: «стану донором ооцитів!», Все оформляється в належному письмовим увазі під керівництвом юриста. Вся інформація про донора є повністю анонімною.

 

Хто може стати донором яйцеклітин?

 

Сайт донорів здорових яйцеклітин не приймає ооцити від всіх жінок. Вона обов’язково повинна відповідати ряду вимог, серед яких:

 • вік – від 18 до 36 років;
 • наявність власних здорових дітей;
 • ідеально фізичне і психологічне здоров’я;
 • відсутність шкідливих звичок;
 • відсутність спадкових захворювань;
 • відсутність протипоказань для участі в програмі донації.

При цьому варто відзначити, що сама процедура забору яйцеклітин не вимагає від донора будь-яких навичок, а також процес є безпечним для здоров’я донора. Міфом є ​​те, що жінки стають від цього безплідним.

 

Переваги звернення в агентство «Дерево життя»

 

Наше агентство донорів яйцеклітин – це шанс для тих пар, який поставлений діагноз безпліддя. Нам завжди потрібні донори ооцитів, при цьому ми гарантуємо повну анонімність і індивідуальний підхід в кожному окремому випадку, щоб гарантувати тотальну безпеку.

База донорів ооцитів нашого агентства дозволила вже тисячам сімей стати щасливими батьками. Якщо ви бажаєте стати донором яйцеклітини, вам досить просто подзвонити до нас або залишити заявку на сайті. А для безплідних сімей пропонуємо послуги підбору донора, сурогатної матері, повний цикл ЕКЗ та інші послуги, завдяки чому ви зможете стати батьком.

images

Зв’язатися з нами

Заповнюйте форму, наш спеціаліст зв’яжеться з Вами найближчим часом, щоб відповісти на всі питання та уточнити всі нюанси.