Ми працюємо для наших клиєнтів не дивлячися на карантин
більше інформації

ПІДБІР СМ

Багатьом парам не вдається завагітніти і виносити дитину самостійно, вдавшись до методів репродуктивних технологій, ми зможемо надати вам послугу в підборі сурогатної матері.

Підбір гестаційного кур’єра для вашого малюка дуже складний та трудомісткий процес, у якому краще довіриться професіоналам! Наші менеджери допоможуть підібрати вам кандидата, який зможе виносити для Вас здорову дитину.

Оставить заявку
images hero

Переваги програми

 • Необмежена кількість спроб ЕКЗ за допомогою донації яйцеклітин;
 • Генетична діагностика ембріонів на виявлення генетичних захворювань (Преімплантаційна генетична діагностика - ПГД);
 • Вибір статі;
 • Поновлення програми без будь-яких додаткових платежів у разі аборту або смерті плода;
 • Компенсація та всі виплати сурогатній матері;
 • Медичне страхування сурогатних матерів;
 • ДНК-тест для батька та дитини;
 • Адвокатські послуги з оформлення документів дитини.

Як проходить процес сурогатного материнства?

 1. Знайомство і обстеження

  Підписання договору і проходження обстеження (заповнення документів і здача аналізів за один візит).

   

  Ви проходите повне обстеження згідно законодавства України, в приватній клініці Києва абсолютно безкоштовно.

 2. Пошук біологічних батьків

  Після перегляду анкет кандитатів ви можете обрати для себе найкращий варіант.

 3. Підготовка гестаційного кур'єра

  Суть програми полягає в тому, щоб стимулювати нарощування ендометрія.

   

  Для цього вам необхідно буде пройти курс спеціальної терапії, після закінчення якої в порожнину матки буде підсаджений ембріон доброї якості.

   

  Ембріотрансфер проводиться під суворим контролем наших фахівців 
і є абсолютно безпечним для вашого організму.

 4. Компенсація

  Після позитивного тексту на вагітність сурогатна мама отримує компенсацію, а також має фінансову підтримку протягом всієї вагітності.

 5. Народження

  Після народження здорової дитини сурогатною матір’ю вона має підписати відмовувід неї та передати дитину біологічним батькам.

 6. Повна компенсація

  Сурогатна матір отримує повну компенсацію за участь у програмі сурогатного материнства.

Програму проводять:

Сурогатне материнство – це не просто метод лікування безпліддя. Часом цей спосіб ставати єдино вірним рішенням для жінок, які не можуть народити дитину. Така технологія грунтується на допоміжних репродуктивних технологіях, і допомагає відчути радість материнства.

Але, перш ніж ухвалити таке важливе рішення, парі необхідно уважно вивчити етапи проведення процедури. Підбір сурогатної матері є одним з них. Це невід’ємна частина програми, яка передбачає вивчення баз даних про соматичному здоров’я передбачуваного кандидата. Самостійно зробити це буде складно, тому рекомендуємо звернутися до фахівців агентства «Древо життя».

 

Скільки етапів включає програма сурогатного материнства?

 

Наше агентство сурогатного материнства стане надійним партнером для пар, які зважилися на такий важливий крок. Співробітники з розумінням ставляться до кожного клієнта, і знають, як важливо отримати в процесі надійну підтримку.

Особливо хвилюючим етапом для багатьох чоловіків і жінок є підбір сурмами. Звернувшись в наше агентство, можете розраховувати на уважність і відповідальне ставлення до справи.

Професіонали, що працюють в команді, роблять все можливе, щоб такий підбір був максимально комфортним і простим. Вони вибирають надійні клініки сурогатного материнства, а також забезпечують організацію програм по лікуванню безпліддя. Допомога надається на всіх етапах:

 • підбір сурогатної матері (надаємо актуальні профайли з необхідною інформацією);
 • медичне обстеження (біологічної і сурогатної матерів);
 • синхронізація менструальних циклів обох жінок;
 • стимуляція овуляції у біологічної матері за допомогою введення гормональних препаратів;
 • забір біологічного матеріалу у майбутніх батьків (сперми у донора або біологічного батька, а також яйцеклітин);
 • запліднення яйцеклітин, і культивування ембріонів;
 • ембріотрансфер в матку сурогатної матері.

Перш ніж укласти договір, клієнту надається вся необхідна інформація, ціна на сурогатне материнство, основні умови, а також порядок проведення програми. Крім цього, співробітники вирішують всі питання, що стосуються юридичної сфери.

 

Які вимоги ставляться до потенційної сурогатної матері?

 

Стати сурогатною мамою в місті Київ наважуються лише деякі жінки. Адже це серйозний крок, який може суттєво змінити їх життя, і вплинути на здоров’я. При цьому варто враховувати, що таке рішення допоможе зневіреним парам реалізувати мрію про дитину, а клініки пропонують гідну оплату і повне обстеження здоров’я. Але, сурогатне материнство в Україні також передбачає дотримання деяких вимог.
Підбір майбутньої сурмами здійснюється з урахуванням наступних обмежень:

 • вікових (прийнятний вік майбутньої сурмами перебувати в діапазоні від 20 до 34 років);
  фізіологічних (кандидатка не повинна мати соматичні захворювання)
 • психологічних (жінка не повинна страждати психологічними захворюваннями).

Крім цього, майбутня сурмама, яка перебуває в місті Київ або іншому населеному пункті України, повинна мати хоча б одного здорову дитину. Кандидатки, які повністю підходять під зазначені вимоги, потрапляють в офіційну базу даних. Ознайомитися з такою базою, і підібрати сурогатну маму допоможе агентство «Дерево життя».

 

Як здійснюється підбір сурогатних матерів?

 

Для початку парам варто знайти агентство, де є послуга сурогатна мати. В даному випадку це «Дерево життя». Наші співробітники володіють необхідними знаннями та навичками, а також мають медичну освіту, що дозволяє забезпечити повноцінний комплекс послуг з підбору сурогатної матері.

Кожен клієнт спочатку отримує всю необхідну інформацію по наданню послуг, після чого обговорюються деталі. Консультанти розповідають, що представляє собою сурогатне материнство (вартість, умови, порядок і моральні аспекти), а також нюанси програми. Далі йде етап укладення договору і підготовки до процедур.

Підбір є важливою частиною процесу, тому йому приділяється особлива увага. У місті Київ жінки, які зважилися на сурогатне материнство, залишають свої дані в клініках. Співробітники агентства зв’язуються з такими установами, і надають клієнту можливість ознайомитися з інформацією про кандидатку.

 

Підбір сурогатних матерів разом з агентством «Дерево життя»

 

Головною відмінністю нашої компанії є високий професіоналізм команди. Кожен співробітник штату усвідомлює важливість процедури, і її значення для життя майбутньої сурмами і пари, яка бажає створити щасливу сім’ю. Ми з особливою уважністю створюємо списки клінік, що пропонують сурогатне материнство, а також з відповідальністю ставимося до підбору сурогатної матері.

Звернувшись до нас, Ви отримаєте комплексний підхід, і надійну підтримку у вирішенні скористатися допоміжними репродуктивними технологіями. Якщо вас цікавлять деталі підбору або ціна на сурогатне материнство, просто зв’яжіться з нами по телефону або залиште заявку на сайті.

images

Зв’язатися з нами

Заповнюйте форму, наш спеціаліст зв’яжеться з Вами найближчим часом, щоб відповісти на всі питання та уточнити всі нюанси.