Ми працюємо для наших клиєнтів не дивлячися на карантин
більше інформації

ПРО НАС

Даруємо нове життя!

Тисячі щасливих та задоволених пар вже виховують своїх діток завдяки «Дереву Життя».

Наша компанія щорічно покращує та вдосконалює репродуктивні технології. Лікарі з багаторічним досвідом готові проконсультувати, надати професійні послуги та консультацію.

Методом індивідуального підбору ми займаємось як пошуком донора яйцеклітини, так і пари, яка горить бажанням поповнення сім’ї. Тільки точний та відповідальний підхід спеціалістів. Маємо власну базу даних донорів. Підтримуємо зв’язок з пацієнтами протягом періоду обстеження. Наші переваги: націлені на чесний та позитивний результат; занурюємо вас у всі деталі процесу; великий досвід співпраці з донорами; новітні технології ЕКО запліднення; надаємо послуги по збереженню та заморожуванню донорської сперми та яйцеклітин; наш прайс є доступним, порівняно з цінами у наших конкурентів; готові працювати з різноплановими випадками та ситуаціями наших клієнтів.

“Дерево життя” — це про етичний підхід, сучасні технології та море любові.

ПРО НАС – photo 824

Наші партнери

ПРО НАС – photo 1144
ПРО НАС – photo 97
ПРО НАС – photo 1143

Поширені запитання

Чи є ризики донації яйцеклітин?

Процес як правило, дуже безпечний; більшість жінок не матимуть жодних проблем зі здоров'ям, окрім дискомфорту від самого лікування.
Єдиний потенційний ризик, про який слід пам'ятати, - це реакція на ваші ліки для народжуваності. Зазвичай, якщо це трапляється, ефекти легкі і включають гарячі припливи, відчуття дратівливості або ослаблення, головні болі та неспокій.

Чи існують часові обмеження між народженням дитини та донацією яйцеклітин?

Лікар буде рекомендувати, щоб менструація відновилась і повернулася до нормального стану (як це фізіологічно для вас) - приблизно три місяці, перш ніж можна вважати вас донором. Насправді це зазвичай довше трьох місяців, оскільки інші фактори, такі як втома та робота можуть впливати на ці речі.

Я годую грудьми, чи можу я все-таки бути донором яйцеклітин?

В клініці захочуть, щоб менструація повернулася і повернулася до нормального стану (що б там не було для вас нормальним) приблизно три місяці, перш ніж може бути донором.
Рекомендується інтервал в три місяці після закінчення годування грудьми перш ніж розпочати лікувальну програму донаціїї яйцеклітин. Це потрібно для того, щоб ваше фізичне тіло повернулося до норми. Насправді це зазвичай довше трьох місяців, тому що інші фактори, такі як втома та робота можуть впливати на ці речі.

Чи можна взяти участь в програмі повторно?

Так. У програмі можна брати участь до восьми разів.

Коли можна наступного разу взяти участь у програмі?

Ви можете брати участь в наступній програмі через 3 менструальні цикли після завершення попередньої.