Ми працюємо для наших клиєнтів не дивлячися на карантин
більше інформації

ЕКО – повний цикл

Вважають, що якщо впродовж року активного статевого життя, вагітність не настає, варто звернутися за консультацією до репродуктолога для з’ясування причини. Спеціаліст допоможе визначити фактор безпліддя, призначивши ряд обстежень, як жінці, так і чоловіку, після чого визначить схему лікування. Часто трапляються випадки, коли після певного лікування безпліддя обох або одного з подружжя, незабаром настає природна вагітність. Процедура ЕКЗ має ряд медичних показань, а тому репродуктолог не рекомендуватиме її без необхідності.

Агенція “Дерево Життя” надає організацію та супровід у програмах лікування безпліддя, сурогатного материнства, та донації в кращих клініках Кивєва.

Оставить заявку
images hero

Процедура ЕКЗ складається з кількох етапів:

 • Перший етап: отримання яйцеклітин за допомогою контрольованої стимуляції яєчників гонадотропними препаратами. Якщо в середньому у природному циклі в яєчниках жінки дозріває одна яйцеклітина, то під час процедури ЕКЗ їх можна отримати набагато більше, завдяки стимуляції;
 • Другий етап: запліднення отриманих яйцеклітин сперматозоїдами. Цей процес відбувається в ембріологічній лабораторії під керівництвом ембріолога. Запліднення яйцеклітини може відбуватися кількома основними методами – ЕКЗ та ІКСІ. Головна відмінність методів у способі проникнення сперматозоїда в яйцеклітину. Класична процедура ЕКЗ передбачає, що яйцеклітину запліднить найсильніший сперматозоїд, який самостійно проникнув у неї. Під час методу ІКСІ сперматозоїд уводять в яйцеклітину спеціальним інструментом, і цю процедуру повністю контролює спеціаліст; також, існує ще два допоміжних методи запліднення – ПІКСІ та ІМСІ. Їхня головна відмінність від ІКСІ – ембріолог попередньо відбирає найбільш якісний, зрілий сперматозоїд за його здібністю зв’язуватися з гіалуроновою кислотою (ПІКСІ) та з високими морфологічними показниками (ІМСІ). Методи запліднення вибирають за клінічними показаннями пацієнтів та рекомендаціями спеціалістів репродуктивної клініки;
 • Третій етап: культивування (вирощування в інкубаторі) ембріонів в умовах ембріолабораторії до стадії бластоцисти;
 • Четвертий етап: перенесення найбільш якісного ембріона в матку жінки або кріозаморожування ембріона для можливості його тестування на хромосомні аномалії за методом NGS. Преімплантаційне генетичне тестування (ПГТ) дуже популярна та рекомендована програма ЕКЗ, що не тільки збільшує шанси зачаття, виношування вагітності, народження здорового малюка, але й дозволяє обрати бажану стать.
В яких випадках варто наважитися на ЕКЗ:
 • Віковий фактор (жінки 35+), за умови якого кількість і, головне, якість яйцеклітин погіршується. Знижується здібність жінки завагітніти самостійно, а також у випадку настання природньої вагітності збільшується ризик невиношування або народження хворої дитини;
 • Непрохідність маткових труб або їх відсутність. Перш ніж яйцеклітина потрапляє в порожнину матки для зустрічі із сперматозоїдом, їй необхідно подолати маткові труби. Якщо є проблеми з проходом або повна його відсутність, через хірургічне видалення маткових труб, зачаття природним способом стає неможливе. ЕКЗ запліднення це метод, що дозволяє вирішити проблему;
 • Складна форма ендометріоза, що погано лікується. ЕКЗ дозволяє нейтралізувати вплив негативних процесів, збільшивши шанси на вагітність;
 • Ендокринне безпліддя. Проблеми з щитовидною залозою, відсутність ефекту від гормонального лікування більше півроку;
 • Безуспішні спроби вилікувати безпліддя альтернативними методами. Неодноразові безуспішні спроби процедури внутрішньоматкової інсемінації (за допомогою катетера уведення сперматозоїдів в матку);
 • Чоловічий фактор безпліддя різного походження. Доволі часта причина, коли якість сперми (кількість, рухливість та здоров’я сперматозоїдів) недостатня для успішного запліднення природним способом. Процедура ЕКЗ іноді єдина можливість успішного зачаття, у разі чоловічого безпліддя;
 • Безпліддя невідомого походження. Якщо лікар виключив всі можливі інші причини безпліддя подружжя, але завагітніти так і не вдається, у такому випадку рекомендовано пробувати екстракорпоральне зачаття. Але перед цим варто пропрацювати свої невдачі, страхи та очікування з репродуктивним психологом. Може статися й так, що після глибинного психологічного пропрацювання страхів, зняття внутрішніх затисків, негативних установок і, як не дивно, неусвідомленої заборони самому собі мати дитину, вагітність настає й без ЕКЗ.

Як проходить процес донації ооцитів?

 1. Знайомство і обстеження

  Підписання договору і проходження обстеження (заповнення документів і здача аналізів за один візит).

 2. Стимуляція

  Суть програми полягає в тому, щоб стимулювати дозрівання декількох яйцеклітин в яєчнику.

   

  Для цього вам необхідно буде пройти курс спеціальної терапії, після закінчення якої буде виконаний забір яйцеклітин.

 3. Пункція Фолікулів

  Пункція Фолікулів виконується в клініці під загальною внутрішньовенною анестезією та ультразвуковим контролем.

   

  Процедура займає в середньому 15-20 хвилин.

 4. Запліднення

  Запліднення сперматозоїдами отриманих яйцеклітин 

 5. Культивування

  Вирощування в інкубаторі ембріонів в умовах ембріолабораторії до стадії бластоцисти

 6. Ембріотрансфер якісного ембріона

  Перенесення найбільш якісного ембріона в матку жінки або кріозаморожування ембріона для можливості його тестування на хромосомні аномалії за методом NGS.

Програму проводять:

ЕКО повний цикл – це допоміжна репродуктивна технологія, яка дозволяє досягти бажаної вагітності з високою ефективністю. Включають в себе УЗД-моніторинг зростання фолікула, паркан ооцита в природному менструальному циклі, ембріологічний етап і перенесення ембріона в порожнину матки. Донация яйцеклітин не потребує використання препаратів для стимуляції функцій яєчників, що підвищує безпеку проходження даної програми.

 

Як відбувається процес ЕКО природним шляхом?

 

Спочатку майбутня мама отримує гормональну стимуляцію дозрівання фолікулів в яєчниках. Після цього проводиться УЗД, під час якого визначається, що стимуляція пройшла успішний – яйцеклітини з фолікулів витягають за допомогою проколу тонкою голкою під УЗД апаратом .. Пункція проводиться під місцевою анестезією і не викликає сильного болю.

Коли проводиться програма ЕКО з донорською яйцеклітиною, для підвищення ефективності, проводиться запліднення яйцеклітини за допомогою сперми чоловіка, партнера або донорською спермою за допомогою мікроголки. Після цього за зростанням ембріонів в живильному середовищі кілька днів спостерігає фахівець.

Коли ембріони з особистими або донорськими яйцеклітинами готові до пересадки, їх переносять в матку жінки. По закінченню 3 тижнів після цього проводиться аналіз на хоріонічний гонадотропін, щоб підтвердити наявність настання вагітності.

 

Переваги технології ЕКО

 

Основна перевага полягає в тому, що донация ооцитів дає можливість жінці стати матір’ю навіть в тому випадку, якщо інші методики марні. При цьому даний метод є самим щадним способом провести зачаття з мінімальним використанням медикаментів, тому що яйцеклітина буде запліднена в лабораторії, а ось вже процес дозрівання відбувається в організмі жінки.

Використовується донация яйцеклітин в Києві та інших регіонах країни нарівні зі стандартними протоколами. Методика ДВ проста у використанні пацієнтами, тому що в процесі абсолютно не застосовується гормональна стимуляція, яка дає високі медикаментозні навантаження на організм.

ЕКО, як вид сурогатного материнства із мінімальним впливом на організм жінки, цим самим підвищується безпека самого процесу – ускладнення практично не спостерігається. Потрібно враховувати, що з першого разу перенесення ембріона може не дати позитивного результату, отже, процедура повторюється.

Серед переваг, можна відзначити:

 • ЕКО з донорським ембріоном є ефективним способом запліднення;
 • не проводитиметься гормональна стимуляція організму, знижуючи навантаження;
 • витягується тільки одна яйцеклітина і підсаджується один ембріон;
 • в процесі не використовується наркоз;
 • побічні ефекти і ускладнення виникають вкрай рідко;
 • кількість спроб для настання вагітності – до 5 разів (це невисокий показник).

Це все робить ЕКО з сурогатною мамою щодо щадним, безпечним і ефективним способом завагітніти і стати батьками.

 

ЕКО з донорським ембріоном від агентства «Дерево Життя»

 

Якщо вас зацікавило ЕКО з донорським ембріоном, тоді ви звернулися за вірною адресою. Ми надаємо послуги по повній організації і супроводу в програмах з лікування безпліддя, донації та сурогатного материнства в кращих клініках України. Надаємо різноманітні послуги, які допоможуть знайти довгоочікувану дитину: підбір донора, підбір сурогатної матері, підбір клініки, ЕКО з повним циклом, логістика біологічних матеріалів і багато іншого.

В кожному окремому випадку практикуємо індивідуальний підхід, що дає можливість нам досягати позитивних результатів. Якщо цікавить ціна на ЕКО з донорською яйцеклітиною або залишилися якісь додаткові питання, зателефонуйте або залиште заявку на сайті. Співробітники агентства проконсультує по питаннях, що цікавлять.

images

Зв’язатися з нами

Заповнюйте форму, наш спеціаліст зв’яжеться з Вами найближчим часом, щоб відповісти на всі питання та уточнити всі нюанси.